„Do bani z takim komiksem” już w sprzedaży!

wpis w: Komiksy | 0

A nam niestraszna epidemia! Panie i Panowie – oto jest! Tak oto prezentuje się nowy/stary album Mistrza. Byłem ogromnie ciekawy co z tego wyjdzie i musze w tym miejscu wyrazić ogromne słowa uznania dla Kultury Gniewu. Piękna kolorowa okładka, zupełnie inna od tej limitowanej, całość wydana na innym papierze, przez co kolory sa mniej nasycone i sporo dodatków. Słowa te kieruję do osób, które wersję limitowana posiadają i zastanawiają się nad zakupem tego wznowienia. Otóż warto – choćby dla załączonego zeszytu ze szkicami!

Dla mnie to co miało być drobnym dodatkiem stało się daniem głównym i tak pewnie będzie dla osób, które album już mają. Szkicownik ten pokazuje jak ogromny nakład pracy stoi przed Artystą. Plansze są pokazane w ołówku, a oznacza to, że Autor będzie jeszcze musiał zrobić blaudruki, nałożyć tusz, wpisać wszystkie dymki. Oglądanie, a w zasadzie „chłonięcie” tego zeszytu ze szkicami jest dla mnie prawdziwą przyjemnością.

I jeszcze plakat, który wczesniej ukazał się w magazynie „Ja, Ty i My” oraz jako dodatek do pierwszych 60-ciu albumów w wersji limitowanej z roku 2005.

Za komiks dziękuję Jarkowi z Kultura Gniewu, a samemu Tadeusz Baranowski dziękuję za stworzenie i udostępnienie dla wszystkich fanów tego cudownego albumu. Komiks możecie nabyć (w atrakcyjnej cenie!) tutaj:

https://www.kultura.com.pl/komiks/342/do-bani-z-takim-komiksem.html?fbclid=IwAR1fVYTX4CwFmQg-njsQ1UCv28x03eABqdrL1puiYwG7-5HvkR-R_qG1hTI

A niech ktoś spróbuje powiedzieć – „Do bani z takim komiksem!”.

Dodaj komentarz